paddleboard výlety

Co nabízíme - popis výletů

Rádi byste poznali Ústí nad Labem, Děčín, Hřensko nebo třeba i německé Bad Schandau zábavnější formou? Připravili jsme pro vás výlety na stand up paddleboardech, při kterých uvidíte všechna místa z trochu jiného úhlu a také uděláte něco pro své tělo. 

Vyberte si jeden z nabízených výletů, domluvte termín. Sejdeme se na místě startu, seznámíte se s plováky Tambo, vysvětlíme Vám základy jízdy, trasu a poradíme, kde se  po cestě zastavit. Vyzkoušíte si plováky sami nafouknout. Přibalíme Vám na cestu svačinu a pití a uklidíte si své cennosti do nepromokavých vaků. K dispozici jsou pro Vás plovací vesty, přilby a leash na připnutí prkna. Jízda po proudu na plováku není nijak težká a navíc Labe je díky svému toku ideální řeka bez překážek. Když už nebudete moci stát a pádlovat, tak si sednete a necháte se unášet proudem a budete nabírat nové síly. Můžete si také po cestě zastavit na odpočinek a něco dobrého k jídlu v doporučených podnicích.

Pokud využijete jeden z nabízených výletů, čeká Vás nevšední zážitek poznání míst z jiného úhlu pohledu, sportu a relaxu. Projedete pod mosty v Ústí nad Labem, poznáte jeho industriální část, omrknete v kotvišti lodě a pak se krajina začne pomalu měnit, dorazíte do krásného Děčína, kde budete objíždět děčínský zámek, projedete pod Pastýřskou stěnou a budete pokračovat do oblasti Labských pískovců, kde nebudete vycházet z úžasu. Pokud Vás síly ještě neopustí, můžete pokračovat do německých měst, dojet k přenádhernému Rathen, patřící k nejhezčím v oblasti Labských pískovců.  Na místě, kde svůj výlet ukončíte, se opět sejdeme, plováky dáme na vozík a naším mikrobusem Vás odvezeme zpět na místo startu.

CO S SEBOU?

Určitě si vemte náhradní oblečení, přeci jenom budeme na vodě. Na samotný paddleboard Vám stačí šortky, tričko..samozřejmě záleží na počasí a teplotě.

Můžou se Vám hodit i botky do vody (neoprenové či obyčejné kecky), nicméně jezdíme i naboso.

Neberte si zbytečné cennosti, část věcí (na převlečení atp.) zamkneme v autě, co bude třeba s sebou na vodu, bereme do lodního nepromokavého vaku).

V případě letních veder a ostrého slunce pokrývku hlavy, brýle (ideálně se šňůrkou aby se v případě pádu do vody neutopily) a krém na opalován.

OBSAH VÝLETU

- Nastrojení prkna
- Rozcvička
- Výlet 
- Balení a cesta zpět

V CENĚ VÝLETU JE

- Kompletní výbava na SUP (paddleboard, pádlo, leash, nepromokavý vak..)
- Kompletní vodácká výbava dle počasí a potřeby (vesta, helma, krátký neopren)
- Občerstvení
- Památeční fotografie z výletu
- Doprava autem zpět